O nás - TJR Kameň

V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa i realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Za sebou máme desiatky úspešných zákaziek po celom Slovensku a sme radi, že si naši klienti cenia ako kvalitu a odolnosť materiálov a produktov, ktoré im dodávame, tak aj prácu nášho tímu. Sortiment, ktorý u nás zákazníci majú k dispozícii, je perfektný pre takpovediac akýkoľvek zámer a našim zákazníkom pomáha skrášliť ich rodinný dom i záhradu a vytvoriť v nich unikátnu, osobitnú atmosféru.

V našej ponuke si môžete vybrať širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie, kameň do gabiónov  až po gabionové koše, našlapné kamene, dlažobné kocky, betonové oplotenie, LEGO bloky, imitácia dreva, pretože vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, dokáže si u nás vybrať naozaj každý. Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.

Čo konkrétne v našej spoločnosti ponúkame?

Sústreďujeme sa predovšetkým na predaj produktov z prírodného kameňa a betónového oplotenia. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek výrobok, vyzdvihnúť si ho budete môcť bez čakania priamo v našej prevádzke, a ak budete chcieť, radi Vám ho dovezieme kamkoľvek po celom Slovensku. Medzi naše produkty patrí mimo iné: obklady a dlažby  štiepaný  kameň – kamenné platne a šlapáky- murovací kameň  – kameň do gabionov- gabiony , koše a  sieťe  ,  dlažobné kocky a obrubníky –  ploty betónové – betónové LEGO bloky  – podhradová doska betonová –  Imitácia dreva  …..

Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

Práce s prírodným kameňom u nás zďaleka nezahrňuje len predaj hotových produktov. Produkty, ktoré pre svojich klientov spracovávame sami, ideálne kombinujú nízku cenu i vysokú kvalitu a starostlivé spracovanie, plus ponúkajú i možnosť úpravy na mieru klientovým potrebám.

A čo si u nás vyberiete Vy?

Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

O nás - TJR Kameň - Kameň, obklady, dlažby
TJR Kameň - Kameň, obklady, dlažby za dobrú cenu

Aj v týchto okresoch sme tu pre vás – betónové ploty TJR Kameň.
Gelnica, Košice, Rožňava, Spišská Nová Ves, Bardejov, Kežmarok, Levoča, Prešov, Poprad, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Smižany

Stiahnite si náš katalóg produktov pre kamene

V katalógu sa nachádzajú aj produkty, ktoré nemáme v ponuke na našej webovej stránke.
AKCIA

Stiahnite si náš katalóg produktov pre oplotenie

AKCIA
Call Now Button