Betónové ploty Stropkov a okolie

„Betónové ploty Stropkov“ – V spoločnosti TJR Kameň ponúkame kvalitné Betónové ploty a ďalšie produkty z prírodného kameňa. Dodávame po celom Slovensku, vrátane Stropkov a okolitých obcí ako sú Baňa, Breznica, Bukovce, Chotča, Miňovce, Staškovce, Tisinec, Vyšná Olšava.

Betónové ploty Stropkov a okolie - Výborná cena

Náš sortiment

V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie, kameň do gabiónov až po gabionové koše, našlapné kamene, dlažobné kocky, betonové oplotenie, LEGO bloky a imitáciu dreva. Vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, takže si u nás vyberie naozaj každý.

Betónové ploty Stropkov a naše služby

Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

Kontaktujte nás

Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi alebo nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

Call Now Button