Betónové ploty Prešov a okolie

„Betónové ploty Prešov“ – V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa a realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Naše betónové ploty sú obľúbené nielen v Prešove, ale aj v okolitých mestách ako sú Drienov, Fintice, Chminianske Jakubovany, Lemešany, Ľubotice, Malý Šariš, Petrovany, Svinia, Veľký Šariš a Župčany.

Betónové ploty Prešov a okolie - Výborná cena

Kvalitný kameň priamo od výrobcu

Naši klienti si cenia kvalitu a odolnosť materiálov a produktov, ktoré im dodávame, tak aj prácu nášho tímu. Ponúkame širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie, kameň do gabiónov až po gabionové koše, dlažobné kocky, betónové oplotenie, LEGO bloky a imitáciu dreva.

Široký sortiment produktov

Sortiment, ktorý u nás zákazníci majú k dispozícii, je perfektný pre takpovediac akýkoľvek zámer a našim zákazníkom pomáha skrášliť ich rodinný dom i záhradu a vytvoriť v nich unikátnu, osobitnú atmosféru. Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.

Naše služby

Sústreďujeme sa predovšetkým na predaj produktov z prírodného kameňa a betónového oplotenia. Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

Kontakt a poradenstvo

Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

Betónové ploty Prešov - kvalita a estetika

Naše betónové ploty sú vyrábané z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a pevnosť. Ponúkame rôzne dizajny a farby, takže si môžete vybrať plot, ktorý najlepšie zapadne do vzhľadu vášho domu a záhrady. Naše betónové ploty sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kvalitné, estetické a dlhotrvajúce oplotenie svojho pozemku.

Kontaktujte nás

Pre viac informácií o našich produktoch a službách nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Call Now Button