Betónové ploty Bardejov a okolie

V spoločnosti TJR Kameň, sme hrdí na to, že ponúkame našim klientom v Bardejove, Bartošovciach, Fričkovciach, Gerlachove, Kľušove, Lenartove, Raslaviciach a Zborove viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa a betónu. Naše betónové ploty sú obzvlášť obľúbené pre ich kvalitu a estetický vzhľad.

Prečo si vybrať naše betónové ploty?

Naše betónové ploty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Okrem toho ponúkame širokú škálu dizajnov, takže si môžete vybrať plot, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu štýlu a potrebám.

Náš sortiment produktov

Okrem betónových plotov, ponúkame aj širokú škálu ďalších produktov. Medzi ne patriaobklady a dlažby štiepaný kameň, kamenné platne a šlapáky, dlažobné kocky a obrubníky, betónová podhradová doska, murovací kameň, betónové bloky LEGO, gabiony, koše a siete a kameň do gabionov.

Naše služby

Okrem predaja kvalitných produktov, ponúkame aj širokú škálu služieb, vrátane obkladania a kladenia dlažieb, stavania skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií, ako aj manipuláciu a ukladanie kameňov. Naše služby sú dostupné pre všetky mestá, ktoré sme spomenuli vyššie.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše betónové ploty alebo akékoľvek iné produkty alebo služby, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak sa nám ozvete a spýtate sa na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.