Betónové ploty Rožňava a okolie

„Betónové ploty Rožňava“ – V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa i realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Sme hrdí na to, že môžeme slúžiť mestám ako Rožnava, Betliar, Brzotín, Dobšiná, Gemerská Hôrka, Gemerská poloma, Krásnohorské Podhradie, Nižná Slaná, Plešivec, Štitník a mnohým ďalším.

Betónové ploty Rožňava a okolie - Výborná cena

Betónové ploty Rožňava a naša ponuka

V našej ponuke si môžete vybrať širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie</, kameň do gabiónov až po gabionové koše, dlažobné kocky, betonové oplotenie, LEGO bloky a betonové podhradové dosky. Vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, dokáže si u nás vybrať naozaj každý.

Čo konkrétne v našej spoločnosti ponúkame?

Sústreďujeme sa predovšetkým na predaj produktov z prírodného kameňa a betónového oplotenia. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek výrobok, vyzdvihnúť si ho budete môcť bez čakania priamo v našej prevádzke, a ak budete chcieť, radi Vám ho dovezieme kamkoľvek po celom Slovensku.

Práce s prírodným kameňom

Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

A čo si u nás vyberiete Vy?

Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

Kontaktujte nás

Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.

Call Now Button