Naše kompletné služby

V spoločnosti TJR Kameň sa vyznáme vo všetkom, čo súvisí s prírodným kameňom a produktmi z neho. Každému z našich klientov tak dokážeme ponúknuť komplexné služby – od dodávky materiálu a produktu, cez realizácie stavebných prác, až po úpravu surového kameňa na mieru. Ako konkrétne prebehne naša spolupráca, je len na Vás, a my urobíme maximum, aby sme Vám dodali služby presne podľa Vašich predstáv. Skúste sa nám ozvať a spýtať sa nás na všetko, čo ste na našich webových stránkach nenašli! Tešíme sa na Vás.

Služby - TJR Kameň - Kameň, obklady, dlažby, kvalita za výbornú cenu
Služby - TJR Kameň - Kameň, obklady, dlažby za výbornú cenu

Produkty z prírodného kameňa + betónového oplotenia

Svojim klientom ponúkame 43 druhov výrobkov z prírodného kameňa a 80 vzorov betónového oplotenia , ktorú väčšinu z nich nájdete priamo v našej prevádzke. K dispozícii u nás máte všetko, čo potrebujete k rekonštrukcii domu alebo len na skrášlenie záhrady, ak ste milovníkmi kvalitných prírodných a betónových materiálov a jedinečné atmosféry, ktorú dokážu vytvoriť. A pretože je naša ponúka skutočne široká, sme tu neustále pre Vás, aby sme Vám pomohli sa v nej zorientovať a vybrať si to najlepšie práve pre Vaše zámery.

Štiepaný kameň je jedinečný prírodný materiál nepravidelných rozmerov, ktorý patrí k dlhodobo obľúbeným stavebným a obkladovým materiálom. Získava sa z veľkých kusov lomového kameňa.

Štiepaný kameň využijete na kvalitné kamenné obklady stien, fasád, suchých aj oporných múrov, soklov v interiéri či exteriéri a záhradné ohrady. Používa sa tiež ako odolný materiál pri pokladaní vonkajšej kamennej dlažby a zostavíte z neho aj kamenné ploty a kozuby.

Kamenné obklady a kamenné dlažby zvýraznia priestrannosť a dodajú stavbe elegantný nádych, preto sú veľmi vítaným a príjemným spestrením v modernom aj rustikálnom interiéri. Môžete ich vhodne kombinovať s inými materiálmi, aj s drevom. Zachovajú si stálosť farieb a dlhú životnosť, pričom ich údržba je nenáročná.

Prírodný kameň je elegantný a obľúbený materiál, ktorý využijete v záhradnej architektúre. Hodí sa ako okrasný doplnok, ktorý dodá vašej záhrade prívetivejšiu atmosféru a estetický vzhľad. Kamenné šľapáky majú väčšinou nepravidelný tvar, ale sekaním môžu byť opracované aj na pravidelné rozmery. Najčastejšie v priemere 30 až 60 cm a hrúbkach 2 až 8 cm.

Veľké kamenné dosky môžete ukladať do betónového lôžka, ale tiež priamo do trávnika. Takto vytvoríte nášľapný chodník v záhrade, pred domom či v parku. Vďaka nemu prejdete cez trávnik bez dotyku s mokrou plochou aj po daždi alebo rannej rose. A získate ozdobnú cestičku z prírodného materiálu.

Štiepaný kameň je veľmi odolný, preto sa môžete spoľahnúť na jeho pevnosť a dlhú životnosť. Tieto praktické vlastnosti dopĺňa jeho krása a sila, ktorá robí z kamenných dosiek kvalitný a žiadúci prvok.

Betónové ploty sú obľúbené vďaka svojej odolnosti, pevnosti a schopnosti chrániť majetok. Pozostávajú zo stĺpikov, dosiek a ďalších kusov kvalitného vibrovaného betónu.
Betónové ploty sú v súčasnosti veľmi obľúbeným variantom pre oplocovanie nielen kvôli cene, ale aj pre ich neprehľadnosť pri niektorých vzoroch. Sú vyrobené z kvalitného cementu, kameniva a betonárskej výstuže.

Využijete ich na súkromné aj firemné účely: oplotenie budov, rodinných domov, firemných areálov, priemyselných parkov a skladov, ale tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Môžu slúžiť aj ako protihluková stena či ochrana proti povodniam.

Ďalšími výhodami betónových plotov sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich.

Vyrobíme vám betónové oplotenie presne podľa vašich predstáv. Zameriavame sa na kvalitu plotov a vašu spokojnosť. Môžete si vybrať rozličné vzory betónových plotov, doplniť ich dekoračným dielom či natrieť fasádnou farbou, ktorá má veľmi dlhú životnosť.

Dlažobné kocky sú špeciálny druh prírodného kameňa a obľúbená forma vonkajšej dlažby. Môžete ich vídať hlavne vo verejných priestoroch: na námestiach, uliciach či chodníkoch v historických centrách miest (vhodné v rozmere aspoň 8 až 10 cm). Ale hodia sa aj na plochy s menším vyťažením, napríklad v okolí rodinných domov (vhodné v rozmere 4 až 6 cm).

Kamenné kocky majú charakteristickú štruktúru a niekoľko nesporných výhod, vďaka ktorým si dlhodobo udržujú popularitu a eleganciu. Môžete sa spoľahnúť na ich tvrdosť, pevnosť a trvácnosť. Výborne odolávajú aj vplyvom počasia, hlavne mrazu. Je veľmi náročné poškodiť ich.

Tento materiál z kameňa má ešte jednu výnimočnú vlastnosť. Aj po rokoch môžete dlažbu rozobrať a tie isté kocky použiť bez úprav v inej dlažbe.

Dlažobné kocky a obrubníky vznikajú sekaním alebo rezaním prírodného kameňa. Rezanie si vyžaduje vyššie náklady na výrobu, pretože je presnejšie a vytvára pravidelné tvary. Kocky môžete ukladať do suchého, štrkového lôžka. A to buď do rovných radov, alebo do oblúkov.

Kamenné obrubníky slúžia na spevnenie a ohraničenie dlažby, jej oddelenie od trávnika, ale aj na výstavbu múrikov. Bránia voľnému vodorovnému pohybu položenej dlažby.

V spoločnosti TJR Kameň sa vyznáme vo všetkom, čo súvisí s prírodným kameňom a produktmi z neho. Každému z našich klientov tak dokážeme ponúknuť komplexné služby – od dodávky materiálu a produktu, cez realizácie stavebných prác, až po úpravu surového kameňa na mieru. Ako konkrétne prebehne naša spolupráca, je len na Vás, a my urobíme maximum, aby sme Vám dodali služby presne podľa Vašich predstáv. Skúste sa nám ozvať a spýtať sa nás na všetko, čo ste na našich webových stránkach nenašli! Tešíme sa na Vás.

Obľúbenou náplňou do gabionov je prírodný kameň. Gabiony plnené kameňom sú pevné, ekologické a odolné. Ich výhodou je mimoriadne dlhá životnosť, ktorá z nich robí spoľahlivú dlhodobú investíciu.

Dĺžka životnosti konkrétneho gabionu závisí od kvality použitého kameňa a pevnosti drôtenej konštrukcie. Kameň do gabionov musí byť tvrdý a odolný voči mrazu a vetru, aby sa nerozpadol. Musí byť aj farebne stály, aby slnečné lúče časom nezmenili jeho vonkajšiu podobu.

Kusy kameňa do gabionov by mali byť 1,5-krát až 3-krát väčšie ako oká gabiónovej konštrukcie.

Spoľahlivá odolnosť, dlhá životnosť a nenáročná údržba sú najdôležitejšie vlastnosti štiepaného kameňa. Preto si tento prírodný materiál našiel bohaté uplatnenie v stavebníctve a záhradnej architektúre. Môžete ho použiť aj ako kameň na murovanie.

Murovací kameň slúži na výstavbu kamenných plotov či okrasných múrikov, ktoré môžu skrášľovať vonkajšiu plochu vášho pozemku. Je vhodný na suché aj mokré murovanie, pričom stavebný postup je v tomto prípade pomerne jednoduchý a zvládnete ho svojpomocne. Aj preto si pevný murovací kameň zaslúži vašu pozornosť.

Kameň na murovanie sa používa tiež ako výplň obľúbených gabionových plotov a košov, ktoré prakticky spájajú tradičný kameň s drôtenou konštrukciou. Nemusíte sa o ne pravidelne starať a napriek tomu z nich vytvoríte jedinečné oplotenie.

Skúsenosti s prírodným kameňom

S predajom prírodného kameňa i s dodávkami kamenných produktov máme v spoločnosti TJR Kameň dlhoročné skúsenosti. Za sebou máme desiatky zákaziek pre klientov z Košického kraja i z celého zbytku Slovenska a náš kameň je jedným z najobľúbenejších na trhu. Robí nám radosť, že si naši klienti našu prácu dlhodobo cenia a že sme sa v priebehu rokov stali stabilnou a zabehnutou značkou.

Nášmu úspechu pomohlo i to, že u nás klienti majú k dispozícii neobyčajne širokú ponuku, ktorú sme v priebehu času postupne rozširovali a vybrusovali k dokonalosti. Dnes je náš sortiment cez 71 najpredávanejších výrobkov z prírodného kameňa, od obkladov, cez exteriérovú a interiérovú dlažbu,  pričom dokážeme realizovať celý rad služieb, čo našim klientom umožňuje využiť výhody našich materiálov na maximum.

Záujem klientov nás neprestáva tešiť, ale neberieme to za samozrejmosť a svoju prácu sa neustále snažíme zlepšovať a vyvíjať, aby sme si ich dôveru udržali i do budúcna. Budeme radi, ak budete s nami pri niektorej z našich ďalších zákaziek i Vy. Veríme, že s našimi službami budete spokojní rovnako ako desiatky našich stávajúcich klientov!

Realizácia

Samotným predajom produktov z prírodného kameňa a betonového oplotenia naša práca nekončí. Nech už s našimi obkladmi   a dlažbami alebo betonovými plotmi máte akékoľvek plány, radi Vám pomôžeme ich zrealizovať. Ponúkame kompletné stavebné práce s prírodným kameňom a betonovým oplotením  pre položenie aj inštaláciu  kameňov. Skúsený tím našej spoločnosti zaistí, že perfektne vyniknú najlepšie vlastnosti prírodného kameňa a Vy získate presne také obohatenie Vášho domova, aké ste si priali.

Práce, ktoré klientom ponúkame, zahŕňajú:

  • obkladanie a dlaženie múrov prírodným materiálom
  • kladenie interiérových i exteriérových dlažieb
  • záhradné práce rôzneho druhu pre architektov
  • drobné dekoračné práce

Čím sa riadime pri práci

V spoločnosti TJR Kameň je pre nás dôležité dodávať svojim  klientom produkty v špičkovej kvalite, či už si objednajú ktorýkoľvek výrobok z nášho širokého sortimentu. Vieme, že na kvalitu našej práce majú naši zákazníci vysoké požiadavky a nechceme stratiť ich dôveru – preto sa vždy snažíme, aby výsledok perfektne zodpovedal ich estetickým preferenciám aj individuálnym požiadavkám.

Máme za to, že jednou z najväčších výhod našej spoločnosti je naša všestrannosť.Vďaka tomu máme veľký priestor ovplyvniť v priebehu spolupráce každý detail a postarať sa o to, aby ste so spoluprácou byli spokojní.  Pretože máme v odbore dlhoročné  skúsenosti, dokážeme klientom zaručiť vysokú kvalitu od začiatku do konca.

Pokiaľ sa rozhodnete s nami spolupracovať, urobíme maximum pre to, aby ste v nás našli spoľahlivého, profesionálneho partnera a dostali tak od svojich výrobkov z prírodného kameňa presne to, čo očakávate. Budeme radi, pokiaľ to kedykoľvek vyskúšate sami – stačí sa za nami zastaviť v našej prevádzke v Olcnave alebo sa nám ozvať a dohodnúť sa na podrobnostiach. Tešíme sa na Vás!

Stiahnite si náš katalóg produktov pre kamene

V katalógu sa nachádzajú aj produkty, ktoré nemáme v ponuke na našej webovej stránke.
AKCIA

Stiahnite si náš katalóg produktov pre oplotenie

AKCIA
Call Now Button