• O NÁS

POZRI SI NAŠUPONUKU KAMEŇA

KOMPLETNÝ KATALÓG

O NÁS

Prinášame Vám ideálny stavebný material.
Prírodný kameň má nádych prírody, ktorá prináša do našich príbytkov príjemnú atmosféru. Obklady či dlažby z prírodného kameňa sa vyznačujú aj mimoriadnou
odolnosťou a trvácnosťou.

Široká ponuka prírodného kameňa

Naša ponuka je naozaj široká. Nájdete v nej viac ako 280 druhov výrobkov z kameňa. V predaji je okrem prírodného kameňa aj jeho umelá alternatíva. Šírka ponuky je garanciou, že u nás nájdete presne to, čo hľadáte. Presne to, čo skrášli váš dom či záhradu.

Prírodný kameň ponúka množstvo variácií. Pokojne môžeme povedať, že každý kus prírodného kameňa je originál. Iba príroda dokáže vytvoriť jedinečný a nenapodobiteľný dizajn. My vo firme dávame kameňu iba konečnú podobu.

Prírodný kameň, pieskovec či andezit, ťažíme a následne spracúvame.

Upravíme ho do takého tvaru, aby ste na vašej stavbe s ním nemali žiadne problémy.  Konečná podoba prírodného kameňa závisí aj od spôsobu jeho úpravy – lámania či rezania. Lámaný kameň má nepravidelný tvar. Využíva sa prevažne akoobkladový kameň alebo na kladenie dlažieb.


Využitie rezaného prírodného kameňa je o čosi širšie. Dekoračný kameň či dekoračné obklady sa využívajú ako v exteriéroch, tak aj  interiéroch. Prírodné obklady už dávno nepatria iba do záhrady. Kvalitné kamenné obklady sa bežne využívajú aj v moderných kuchyniach či obývačkách.

Čakať na obkladový či iný kameň rozhodne nie je príjemné. U nás sa takejto situácie však nemusíte obávať. K dispozícii máme pre vás  skladové zásoby, všetok ponúkaný tovar je  možné zakupiť priamo zo skladu u našich predajcov. Tovar dopravíme a dovezie  na požadované miesto, vrátane celého Slovenska.


Kamenné obklady, vonkajšia dlažba – pílené či štiepané. Do interiéru či exteriéru. To je základ našej ponuky. Zďaleka to však nie je všetko. Pripravené pre vás máme aj okrasné štrky, okruhliaky, kameň do skalky či zaujímavé solitéry.

Rozvoz kameňa zabezpečujeme po celom Slovensku. Sídlo našej firmy nájdete pri Spišskej Novej Vsi v obci Olcnava.

Sídlo našej firmy nájdete pri Spišskej Novej Vsi v obci Olcnava.

Tešíme sa na úspešnú spoluprácu.