Betónové ploty Levoča a okolie

„Betónové ploty Levoča“ – V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa i realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Za sebou máme desiatky úspešných zákaziek po celom Slovensku a sme radi, že si naši klienti cenia ako kvalitu a odolnosť materiálov a produktov, ktoré im dodávame, tak aj prácu nášho tímu. Sortiment, ktorý u nás zákazníci majú k dispozícii, je perfektný pre takpovediac akýkoľvek zámer a našim zákazníkom pomáha skrášliť ich rodinný dom i záhradu a vytvoriť v nich unikátnu, osobitnú atmosféru.

Betónové ploty Levoča a okolie - Výborná cena

Náš sortiment

V našej ponuke si môžete vybrať širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameňa na murovanie, kameňa do gabiónov až po gabionové koše, našlapné kamene, dlažobné kocky, betónové oplotenie, LEGO bloky, imitácia dreva. Vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, dokáže si u nás vybrať naozaj každý.

Naše služby - betónové ploty Levoča

Sústreďujeme sa predovšetkým na predaj produktov z prírodného kameňa a betónového oplotenia. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek výrobok, vyzdvihnúť si ho budete môcť bez čakania priamo v našej prevádzke, a ak budete chcieť, radi Vám ho dovezieme kamkoľvek po celom Slovensku. Medzi naše produkty patrí mimo iné: obklady a dlažby štiepaný kameňkamenné platne a šlapákymurovací kameňkameň do gabionovgabiony, koše a sieťe , dlažobné kocky a obrubníkyploty betónovébetónové LEGO blokypodhradová doska betonová – Imitácia dreva.

Naše mesto

Sme hrdí na to, že naše služby ponúkame v mestách Levoča, Bijacovce, Domaňovce, Dravce, Granč Petrovce, Jablonov, Spišské Podhradie, Spišský Hrhov a Studenec. Tieto mestá a obce sú pre nás dôležité a sme radi, že môžeme prispieť k ich kráse a funkčnosti pomocou našich produktov a služieb.

Kontaktujte nás

Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke.

Call Now Button