Betónové ploty Košice a okolie

„Betónové ploty Košice“ – V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa i realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Za sebou máme desiatky úspešných zákaziek po celom Slovensku a sme radi, že si naši klienti cenia ako kvalitu a odolnosť materiálov a produktov, ktoré im dodávame, tak aj prácu nášho tímu. Sortiment, ktorý u nás zákazníci majú k dispozícii, je perfektný pre takpovediac akýkoľvek zámer a našim zákazníkom pomáha skrášliť ich rodinný dom i záhradu a vytvoriť v nich unikátnu, osobitnú atmosféru.
Betónové ploty Košice a okolie - Výborná cena

Betónové ploty - ideálne riešenie pre váš domov

V našej ponuke si môžete vybrať širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň namurovanie, kameň do gabiónov až po gabionové koše, našlapné kamene, dlažobné kocky, betónové oplotenie, LEGO bloky, imitácia dreva. Vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, dokáže si u nás vybrať naozaj každý.

Čo konkrétne v našej spoločnosti ponúkame?

Sústreďujeme sa predovšetkým na predaj produktov z prírodného kameňa a betónového oplotenia. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek výrobok, vyzdvihnúť si ho budete môcť bez čakania priamo v našej prevádzke, a ak budete chcieť, radi Vám ho dovezieme kamkoľvek po celom Slovensku. Medzi naše produkty patrí mimo iné: obklady a dlažby štiepaný kameňkamenné platne a šlapákymurovací kameňkameň do gabionovgabiony, koše a sieťe , dlažobné kocky a obrubníkyploty betónovébetónové LEGOblokypodhradová doska betonová – Imitácia dreva.

Betónové ploty Košice - estetika a funkčnosť v jednom

Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

Práce s prírodným kameňom u nás zďaleka nezahrňuje len predaj hotových produktov. Produkty, ktoré pre svojich klientov spracovávame sami, ideálne kombinujú nízku cenu i vysokú kvalitu a starostlivé spracovanie, plus ponúkajú i možnosť úpravy na mieru klientovým potrebám.

Výber je na vás

Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi alebo  neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

Call Now Button